Tłuczeń granitowy

tłuczeń granitowy

Frakcje
Frakcje mają wymiary od 5-20 cm oraz grubość 2-10 cm

tłuczeń kamienny cena

 

tłuczeń poznań

Kamień to jeden z najważniejszych materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Do jego przetwarzania nie wystarczą maszyny czy zasoby ludzkie. Aby uzyskać najwyższą jakość wymagane są doświadczenie i odpowiednia wiedza. Czy warto nam zaufać?


Tłuczeń kamienny jako podbudowa
Czyli jak utwardzić powierzchnię lub przygotować pod budowę infrastruktury

Podczas budowy drogi, chodnika, podjazdu lub innych elementów infrastruktury warto zadbać o odpowiednie utwardzenie terenu. W tym celu wykorzystywany jest tłuczeń granitowy który w odpowiedni sposób nada stabilności każdej strukturze gruntowej. Utwardzenie terenu jest istotnym elementem inwestycji gdyż zapobiega powstawaniu kolein oraz przeciwstawia się niekorzystnym warunkom atmosferycznym płynącym z gruntu.

tłuczeń gdańsk

Zastosowanie podbudowy składającej się z tłucznia granitowego o wymiarach od 15-45 cm gwarantuje skuteczne zabezpieczenie terenu na długie lata. Jest to dobry sposób na uniknięcie przykrych kłopotów związanych z niewłaściwym przygotowaniem które nie pojawiają się od razu lecz po niedługim okresie czasu.

tłuczeń warszawa

Kamień, z którego korzystamy to przede wszystkim granit wydobywany w okolicach Strzegomia, ale w naszej ofercie znajdują się również inne rodzaje zarówno granitu jak i marmuru sprowadzonego z całego świata. Godny podkreślenia jest fakt, że materiał sprowadzamy i obrabiamy we własnym zakresie. Posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia służące do obróbki i cięcia kamienia. W zależności od Państwa oczekiwań poddajemy granit procesowi płomieniowania, groszkowania, piaskowania lub polerowania. Dzięki połączeniu poszczególnych rodzajów granitu uzyskujemy ciekawe i bardzo efektowne kompozycje w bardzo korzystnej cenie.

Tłuczeń kamienny cena: Cena tłucznia zależy od jego frakcji, ilości zamówionego towaru oraz transportu w określone miejsce. W zależności od tych kryteriów występuje spore zróżnicowanie dlatego prosimy o indywidualne zapytania.

Dostarczamy elementy granitowe na terenie całej Polski w krótkim czasie oczekiwania na zamówienie. Tłuczeń Poznań, tłuczeń Warszawa, tłuczeń Wrocław - są to najpopularniejsze wyroby granitowe realizowane przez nas w ubiegłych latach na terenach naszego kraju w celu umocnienia gruntu pod budowę dróg.

Dużą cześć naszej produkcji (w szczególności: kostka granitowa, elementy budowlane z granitu i inne wyroby granitowe) eksportujemy do krajów Europy zachodniej takich jak Niemcy, Austria, Szwecja.