kostka kamienna
KOSTKA KAMIENNA
Nasz asortyment dekoracyjnego bruku stworzy kształt i strukturę dla każdego projektu krajobrazu. Kostka kamienna znakomicie nadaje się do pokrycia dróg, chodników czy podjazdów garażowych. W ofercie różna kolorystyka (szara, szaro-ruda, ruda, żółta, czerwona, czarna) w różnym rozmiarze 4/6, 7/9, 8/11, 15/17 cm oraz inne rozmiary według życzenia klienta.

ZOBACZ

schody granitowe
SCHODY GRANITOWE
Wykonujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne z kamienia naturalnego: granit i marmur. Na zewnątrz znajdują zastosowanie w ogrodach i przy wejściach do domów. Wewnątrz tworzą niepowtarzalny urok. Możliwość zamówienia wykończenia w pełnym połysku, matowego lub ze strukturą antypoślizgową. Wyróżniają się długoletnią trwałością.

ZOBACZ

parapety granitowe
PARAPETY GRANITOWE
Parapety granitowe, tak jak w przypadku schodów są najtrwalszym i najbardziej efektowym rozwiązaniem do zastosowania w budynkach mieszkalnych. Do wyboru pełna paleta barw granitów oraz marmurów. Dodają uroku zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz ozdabiają całą zabudowę. Wiele możliwości wykończeń oraz kształtów.

ZOBACZ

płyty granitowe
PŁYTKI GRANITOWE
Granitowa czy marmurowa podłoga wewnątrz domu to swego rodzaju ekskluzywność która rzuca się w oczy każdemu z gości. Wypolerowany kamień odbija wzrok niczym lustro. Dzięki jego trwałości błysk ten trwa dziesiątki lat. Takiej trwałości nie zagwarantuje żadne drewno. W ofercie znajdą Państwo polerowane płyty wewnętrzne a także zewnętrzne w różnych wersjach (mat, poler, antypoślizgowe).

ZOBACZ

blaty granitowe
BLATY KAMIENNE
Popularną pozycją naszego asortymentu są marmurowe i granitowe blaty do kuchni oraz łazienki. Wykonujemy je w różnych wersjach kolorystycznych oraz dowolnie zaprojektowanych kształtach. Dodają uroku każdej kuchni i zachowują nienaruszony stan przez wiele lat. Bardzo duża twardość gwarantuje odporność na zarysowania czy uderzenia. Przyjmują lustrzane odbicie w którym niemal można się przejrzeć.

ZOBACZ

krawężnik granitowy
KRAWĘŻNIKI GRANITOWE
Oferta współpracy dla firm budowlanych zgłaszających zapotrzebowanie na krawężnik granitowy. Jest to najtrwalsze tego rodzaju zastosowanie wykorzystywane przy budownie dróg. W ofercie krawężnik granitowy uliczny, drogowy i mostowy, zarówno prosty i łukowy. Spełnia wszystkie wymagania normowe i europejskie. Produkowany ze śmigą lub bez. W ofercie rozmiary 10/30, 15/30, 20/30 cm oraz inne.

ZOBACZ

kamień ogrodowy
ARCHITEKTURA PRZYDOMOWA
Znajduje swoje zastosowanie przy budowie murów zarówno wysokich jak i niskich oraz ogrodzeń. Bardzo efektowne i trwałe rozwiązanie. Może być także wykorzystywany w tworzeniu różnego rodzaju skarp ziemnych. W naszej ofercie przede wszystkim ze strzegomskiego granitu. Posiadamy także kule granitowe.

ZOBACZ

nagrobki granitowe
NAGROBKI
Wykonujemy pominiki granitowe, nagrobki oraz grobowce w dowolnej kolorystyce oraz kształcie. Pomniki produkowane w naszym zakładzie wyróżnają się najwyższą starannością oraz długoletnią trwałością. Zapewniamy transport nagrobków na cmentarz oraz montaż. Udzielamy gwarancji na nasz produkt.

ZOBACZ

kruszywo granitowe
TŁUCZEŃ I KRUSZYWA
Jest to materiał wykorzystywany przy budowie infrastruktury drogowej i nie tylko. Często wykorzystywany przez firmy budowlane na etapie podbudowy. Granit dzięki swojej wytrzymałości na ściskanie oraz trwałości na warunki atmosferyczne bardzo dobrze nadaję się do tego rodzaju zastosowań.

ZOBACZ