Poszukując dostawcy krawężnika granitowego mogą Państwo liczyć na naszą firmę. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji tego rodzaju materiału. Jest on w pełni zgodny z polskimi oraz europejskimi normami. Jego jakość także pozostaje bez zastrzeżeń. Jakość oraz parametry są dokładnie potwierdzone przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów.


Krawężniki granitowe są najtrwalszą możliwą koncepcją wykorzystywaną przy budowie dróg, mostów oraz innych elementów infrastruktury. Jest to materiał który posiada największą wytrzymałość na uderzenia znacznie przewyższając parametry betonu. Zastosowanie tego rodzaju materiału sprawia iż przeprowadzona inwestycja pozostanie w stanie nienaruszonym przez długie lata. Nawet bardzo mroźne zimy czy najcięższe koła samochodów wielkogabarytowych nie są w stanie znacząco zniszczyć granitu.

certyfikaty krawężnik

Normy i certyfikaty: Nasz krawężnik spełnia zarówno polskie jak i europejskie normy. Wykorzystywany był przy wielu inwestycjach które odbywały się przed EURO 2012. Kontrola jakości sprawia iż naszego zakładu nigdy nie opuszcza trefny towar.

certyfikaty krawężnik